Zeskanuj kod Plaza HOUSEKEEPING 2020

Plaza HOUSEKEEPING 2020 – aplikacja nie tylko dla pokojowych

Housekeeping 2020 to nowa aplikacja mobilna dla pracowników obsługi hotelowej, przeznaczona na urządzenia z systemem Android.

Stworzona w oparciu o doświadczenia z aplikacją Plaza Housekeeping dla pokojowych, dzięki rozszerzonej funkcjonalności realizuje komplementarne podejście do obsługi gościa hotelowego i ma zastosowanie w wielu działach:

  • SŁUŻBY PIĘTER (POKOJOWE)
  • RECEPCJA
  • ROOM SERVICE
  • CONSIERGE
  • DZIAŁ TECHNICZNY

Pozwala na pełne zarządzanie procesami obsługi przy zastosowaniu sprawdzonej metodyki Kanban, a także na usprawnienie komunikacji pomiędzy personelem poszczególnych działów w obiekcie.

Przejrzysty interfejs oraz intuicyjna obsługa aplikacji w prosty sposób umożliwiają użytkownikowi m.in. sprawdzenie oraz zmianę statusu pokojusprzątania, stanu minibaru, jak również zgłaszanie usterek.

Ponadto spersonalizowane informacje przesyłane są w formie powiadomień typu push up do osób odpowiedzialnych za poszczególne procesy, co daje im możliwość sprawnego i szybkiego przyjmowania zleceń oraz raportowania stanu ich realizacji.

Aplikacja Housekeeping 2020 zapewnia współpracę z modułem Plaza HRM, dzięki czemu administracja hotelu otrzymuje kompleksowe narzędzie do sterowania obiektem.

Zapoznaj się z pełną funkcjonalnością aplikacji…