S4H CATERING

S4H CATERING – dla firm cateringowych

S4H Catering logoS4H CATERING to specjalistyczne oprogramowanie dedykowane dla firm cateringowych obsługujących szpitale oraz stołówki pracownicze zarówno firm prywatnych jak i organizacji z sektora publicznego. Stosowany jest przez firmy cateringowe skupiające się na dostarczaniu zdrowej żywności na zamówienie tzw. Fit Catering.

Pakiet zawiera funkcje i moduły oprogramowania S4H niezbędne przy planowaniu i rozliczaniu działalności cateringowej:

  • tworzenie jadłospisów przez www,
  • moduł Analiz,
  • moduł Gastronomii zamkniętej,
  • 1 Magazyn.

System pozwala wykonać planowanie jadłospisów z dużym wyprzedzeniem. Dzięki nowoczesnym funkcjom kopiowania jadłospisów pozwala kopiować zarówno jeden jadłospis na kilka dni jak i cały dzień na inne dni. Jadłospisy planowane są dla różnych diet (norm żywienia), dzięki czemu można planować żywienie różnych grup ludzi.

System na bieżąco kalkuluje koszt w oparciu o ceny zakupu. Pozwala również zaplanować zakupy towaru w zależności od jadłospisów i szacunkowej ilości osób. Dzięki nowoczesnej obsłudze asygnat żywieniowych wykonanych w oparciu o tabele przestawne można na jednym ekranie widzieć asygnaty w różnych ujęciach.

Oprogramowanie dla cateringu pozwala na pełną kontrolę tworzonych dokumentów: od jadłospisów planowanych, jadłospisów zwykłych, kończąc na rozliczaniu produkcji oraz zbiorczych dokumentach żywieniowych. Ułatwia pracę na dokumentach, pozwalając na kopiowanie dokumentów jadłospisowych na następne dni, a także pobieranie i zmianę ilości żywionych osób bezpośrednio w placówce żywieniowej również poprzez łącze internetowe.

Dzięki kompletnej kalkulacji wszystkich wartości odżywczych wszyscy klienci są zadowoleni z jakości dostarczanego menu, a wyliczenie kosztów pozwala Ci uzyskać zawsze pełny obraz swojego biznesu.

Zapewniony zostaje również szereg rozwiązań od restauracji pracowniczych zamkniętych, po stołówki pracownicze o charakterze otwartym. Są one zróżnicowane, jednak wszystkie uwzględniają specyficzne potrzeby i oczekiwania Klientów.

Zapoznaj się z możliwościami oprogramowania S4H!

s4h logoS4H POS logoS4H CHEF logoS4H CRM logoS4H KDS logoS4H POS Lite logoS4H Catering logoZamów.S4HONLINE logoS4H Stolik ONLINE logoS4HONLINE PanelManager logo