S4H Stolik ONLINE

S4H Stolik ONLINE – rezerwacja stolika

S4H Stolik Online logoS4H Stolik ONLINE to aplikacja webowa umożliwiająca gościom restauracji zarezerwowanie stolika w szybki i prosty sposób, bez oczekiwania na połączenie telefoniczne z lokalem. Rozwiązanie to znacząco wpływa na wzrost obłożenia w restauracji, a w połączeniu z systemem S4H Zamów ONLINE na zwiększenie poziomu sprzedaży.

Zalety aplikacji S4H Stolik ONLINE

  • samodzielna rezerwacja stolika online przez gościa bez angażowania pracownika restauracji,
  • możliwość rezerwacji stolika na dowolnym urządzeniu z zainstalowaną przeglądarką internetową,
  • możliwość wyboru stolika z widoku sali, na którym widać położenie wszystkich stolików dostępnych w lokalu,
  • możliwość wyboru stolika z listy,
  • możliwość ustawienia minimalnej ilości osób dla rezerwacji każdego ze stolików przez obsługę lokalu,
  • możliwość podglądu wszystkich rezerwacji przez obsługę na dowolnym urządzeniu z przeglądarką po zalogowaniu się na konto pracownika.

S4H Stolik ONLINE – jak to działa?

W pierwszym kroku proces wymaga od klienta wyboru daty i godziny oraz liczby osób dla rezerwacji.

Następnie aplikacja wyświetla dostępne stoliki w podanym zakresie. Wybór stolika możliwy jest z widoku sali lub z listy stolików.

Rezerwacji można dokonać bez zakładania konta, wystarczy wpisać numer telefonu oraz adres e-mail (dane niezbędne do kontaktu dla obsługi restauracji). Potwierdzenie rezerwacji wysyłane jest na podany adres mailowy lub nr telefonu gościa w formie wiadomości sms.

W przypadku gdy klient jest zdecydowany na założenie konta, może to zrobić wypełniając formularz na stronie lub logując się przez Google lub Facebook. Po założeniu konta Gość może przeglądać swoje dane oraz rezerwacje. Może także zaktualizować informacje o sobie i ewentualnie anulować rezerwację stolika.

Zapoznaj się z możliwościami oprogramowania S4H!

s4h logoS4H POS logoS4H CHEF logoS4H CRM logoS4H KDS logoS4H POS Lite logoS4H Catering logoZamów.S4HONLINE logoS4H Stolik ONLINE logoS4HONLINE PanelManager logo