S4H KDS

S4H KDS – system komunikacji z kuchnią

S4H KDS logoSystem komunikacji z kuchnią S4H KDS (Kitchen Display System) to niezastąpione narzędzie w każdej nowoczesnej kuchni. Pozwala on zastąpić system drukowania zamówień na drukarce bonowej czytelnym ekranem, który na bieżąco będzie wyświetlać na kuchni wszystkie zamówienia oczekujące bądź będące w realizacji.

Niezwykłym udogodnieniem jest możliwość zmiany statusu zamówienia przez osoby pracujące w kuchni. Nowy status zostanie natychmiast wyświetlony na rachunku w systemie POS, dzięki czemu kelnerzy są na bieżąco informowani o kolejnych etapach przygotowania potrawy bez potrzeby ciągłego dopytywania kuchni o stan jego realizacji.

System komunikacji z kuchnią S4H KDS wraz z ekranem dotykowym to znakomite rozwiązanie dla każdego lokalu, który chce świadczyć najwyższej jakości usługi i sprawnie obsługiwać gości. Rozwiązanie to pozwala na ciągłą komunikację pomiędzy kuchnią i kelnerami oraz pełną kontrolę poszczególnych etapów zamówienia.

S4H KDS Przywoływacz

Moduł KDS Przywoływacz to znakomite rozwiązanie zyskujące na popularności w coraz większej liczbie restauracji.

Zadaniem aplikacji jest umożliwienie przywołania klienta, którego rachunek został otwarty na stanowisku sprzedaży, a także obsługa stanów zamówień. Na specjalnym monitorze przeznaczonym dla klientów wyświetlane są numery zamówień oczekujących i gotowych do odbioru.

Obszary wyświetlane przez ekran KDS Przywoływacz:

  • obszar kolejki zamówień oczekujących,
  • aktualnie wywoływany numer zamówienia,
  • obszar kolejki zamówień gotowych do odbioru,
  • obszar reklamowy.
S4H KDS Przywoływacz

Przykładowe ekrany S4H KDS Przywoływacz

Wielkości poszczególnych obszarów, kolory liczb oraz kolor tła, a także maksymalna ilość liczb wyświetlanych w kolejkach mogą być edytowane. Rozmiar numerów wyświetlanych w kolejkach jest dynamicznie dopasowywany do wielkości obszaru przeznaczonego na kolejkę. Im więcej wartości do wyświetlenia, tym rozmiar czcionki jest mniejszy.

Obszar wolny między listami, a także obszar tymczasowo wolny (np. gdy lista oczekujących jest pusta lub lista wywołanych jest pusta i brak ostatniego wywołanego numeru), może być zajmowany przez reklamowe pliki graficzne.

Przywoływanie klienta za pomocą dodatkowego ekranu to praktyczne rozwiązanie poprawiające obsługę w lokalu. Rozwiązanie uzyskało aprobatę zarówno klientów jak i właścicieli restauracji i obecnie jest to jedno z najczęściej wprowadzanych rozwiązań w małych i dużych punktach gastronomicznych.

Zapoznaj się z możliwościami oprogramowania S4H!

s4h logoS4H POS logoS4H CHEF logoS4H CRM logoS4H KDS logoS4H POS Lite logoS4H Catering logoZamów.S4HONLINE logoS4H Stolik ONLINE logoS4HONLINE PanelManager logo