Urządzenia dotykowe

terminale dotykowe POS

Technologia dotykowa: monitory i terminale dotykowe POS

Rozmieszczenie w punktach sprzedaży terminali POS (Point of Sale z ang. oznaczającego punkt sprzedaży) z ekranami dotykowymi rewolucjonizuje sposób obsługi klientów. Dzięki nim goście restauracji są obsługiwani szybciej i sprawniej. Ekrany dotykowe dzięki intuicyjnej obsłudze oszczędzają czas potrzebny na szkolenie nowych pracowników oraz gwarantują szybką i efektywną pracę. Rezultatem zastosowania nowoczesnych rozwiązań dotykowych jest zwiększenie sprzedaży, obniżenie kosztów działalności i wzrost zysków restauracji.

Solidna konstrukcja, odporność na czynniki zewnętrzne tak jak wilgotność, wysoka temperatura czy wręcz  zalanie są powodem stosowania rozwiązań dotykowych w wielu dziedzinach m.in handlu, gastronomii, hotelarstwie, medycynie i w przemyśle.

Terminale dotykowe to również wygoda i komfort pracy – wewnętrzny zasilacz, brak klawiatury czy myszy, a co za tym idzie brak zbędnego okablowania, pozwalają na obsługę stanowiska sprzedaży w dowolnym miejscu.

Szerokie możliwości konfiguracji sprzętowej pozwalają na zoptymalizowanie wydajności urządzeń dotykowych, dostosowując je do najbardziej wymagających warunków pracy.

Ofertę dopełnia gama akcesoriów dodatkowych, takich jak czytniki kart magnetycznych, czy skanery linii papilarnych.

| terminale ELO | terminale ELZABterminale POSIFLEX |

napisz do nas, zapytaj o terminale dotykowe pos