Loyalty Management System

Menadżerskie Centrum Zarządzania programem lojalnościowym

loyalty management system logoLoyalty Management System jest niezbędnym narzędziem pracy menadżera do profesjonalnej obsługi oraz zarządzania programami lojalnościowymi. Dzięki swej bogatej funkcjonalności  zapewnia kompleksową analizę informacji o klientach i dokonywanych transakcjach, jednocześnie tworząc schematy promocji. Menadżer może w pełni korzystać z rozbudowanych zestawień, sporządzanych raportów czy ankiet a na podstawie uzyskanych wyników skuteczniej planować działania firmy.

loyalty management system panel

Profesjonalne zarządzanie relacjami z Klientem

System LMS znacznie ułatwia i wspomaga proces zarządzania relacjami z klientami. Zapewnia zbiór, przetwarzanie i analizowanie informacji o klientach i ich zakupach dzięki czemu umożliwia właściwe opracowanie i dopasowanie odpowiednich promocji zakupowych dla różnych grup klientów. Dzięki takim ułatwieniom każdy użytkownik LMS jest wyposażony w kompleksową wiedzę, potrzebną do wzmacniania relacji z klientami.

Monitoring poziomu satysfakcji Klientów

Program LMS w kompleksowy sposób zarządza obsługą kart lojalnościowych, naliczaniem punktów, definiowaniem kart klientów i tworzeniem rankingów zdobywanych punktów promocyjnych. Klient zawsze może czuć, że jego potrzeby są najważniejszym wyznacznikiem dla firmy.

Intuicyjna obsługa

Program jest w pełni dostosowany do funkcjonowania na dotykowych terminalach POS. Dzięki szybkiej i łatwej obsłudze zwiększa się ergonomia pracy i zmniejszają koszty dodatkowych szkoleń. Klienci otrzymują oferty promocyjne, dostosowane do ich potrzeb.

loyalty management system panel 2

Ogromna skala możliwości – pełna integracja

Loyalty Management System jest w pełni zintegrowany ze sprzętem komputerowym, dzięki czemu nie trzeba przeznaczać kolejnych wydatków na dostosowywanie sprzętu. Program doskonale współpracuje z terminalami POS, drukarkami i czytnikami kart.
System LMS w bardzo łatwy sposób można zintegrować z dowolną stroną firmową uzyskując jednocześnie szybki dostęp przez dowolną przeglądarkę.