Terminale płatnicze

Transakcje bezgotówkowe

Transakcje bezgotówkowe bez wątpienia zyskują na coraz większej popularności w ostatnim czasie. Dzisiaj coraz rzadziej nosimy przy sobie gotówkę, za to chętniej płacimy kartą lub przy użyciu telefonu czy smartwatcha.

Wychodząc naprzeciw tym trendom, nawiązaliśmy współpracę z Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A. – jednym z wiodących operatorów płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki temu możemy rozszerzyć naszą ofertę o szeroką gamę terminali płatniczych.

Polskie ePłatnościTerminale płatnicze

Niezależnie od tego jaki rodzaj biznesu prowadzisz, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dostosowane do Twojej branży.

Oferujemy klasyczne terminale stacjonarne, wygodne terminale przenośne oraz pinpady programowalne (dedykowane do systemów kasowych), umożliwiające akceptację płatności dokonywanych zarówno kartami płatniczymi, jak i urządzeniami działającymi zbliżeniowo w technologii NFC (smartfony, zegarki, breloki itp.).

Polskie ePłatności

Polskie ePłatności to trzeci największy operator terminali płatniczych w Polsce pod względem liczby urządzeń. Jednocześnie jest najszybciej rozwijającą się firmą z branży technologii płatniczych wśród najlepiej rozwijających się gospodarek płatności cyfrowych w Europie. Oferuje szeroki zestaw rozwiązań płatniczych dla akceptantów z sektora MŚP.

Integracja z systemami sprzedażowymi

Terminale płatnicze PeP umożliwiają pełną integrację zarówno z systemami sprzedażowymi tj. S4H, jak i kasami fiskalnymi Posnet, znajdującymi się w naszej ofercie. Pozwala to na sprawną realizację płatności oraz eliminację ewentualnych błędów operatora.

System kasowy zintegrowany z terminalem PeP oznacza procesowanie płatności kartowych poprzez system sprzedażowy z poziomu stanowiska. Informacje o kwocie transakcji są przekazywane automatycznie do terminala. Nie ma potrzeby ponownego wpisywania kwoty płatności ręcznie – to zabezpieczenie przed pomyłkami, oszczędność czasu i wygoda dla Kasjera!

Polska Bezgotówkowa

Polska Bezgotówkowa logo

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego to wspólny projekt sektora usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Mastercard i Visa. Ideą Programu jest umożliwienie każdemu przedsiębiorcy darmowego i bezproblemowego wejścia na rynek akceptacji płatności bezgotówkowych.

Dzięki dofinansowaniu z Programu Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorca może odebrać 1 terminal płatniczy bez abonamentu i prowizji do osiągnięcia obrotu w wys. 100 tys. zł, na okres 12 miesięcy. Udział w Programie jest bezpłatny. Program jest skierowany do przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowali płatności kartami płatniczymi w swoich placówkach, a także tych, którzy otwierają nowy biznes.

Zamów terminal płatniczy

Wypełnij poniższy formularz i zamów niezobowiązującą rozmowę z naszym Konsultantem, który zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zamów terminal