Wyposażenie HORECA

Wyposażenie HORECA:

Telewizja hotelowa

 1. Telewizory hotelowe
  Profesjonalne telewizory hotelowe:
  – blokada dostępu do menu przez gości,
  – wiadomość powitalna,
  – ograniczony poziom głośności przy włączaniu,
  – wbudowane radio oraz zegarek budzikiem,
  to tylko kilka z ważnych funkcji dobrego telewizora hotelowego.
 2. SAT TV
  Instalacja RTV składa się z anten RTV umożliwiających odbiór programów telewizyjnych (naziemnych i satelitarnych – bezpłatne oraz kodowane) jak też stacji radiowych.
 3. Telewizja dozorowana CCTV

  Bezpieczeństwo w hotelu to również sprawnie działające systemy telewizji obserwacyjnej (np. parking hotelowy, drzwi wejściowe, zaplecze), informujące Personel, Gości Hotelu oraz służby bezpieczeństwa o ewentualnym zagrożeniu. W zależności od wymagań Inwestora oraz możliwości finansowych, możemy przygotować ofertę na urządzeniach uznanych producentów systemów.

 4. Ekrany LCD z wejściem USB Playback

  W naszej ofercie pojawiły się monitory firmy LG wyposażone w wejście USB-Playback.Są to profesjonalne monitory dedykowane do rozwiązań w zakresie Digital Signage.Zamiast gablot, kartek z ogłoszeniami, które trzeba ciągle wywieszać i zmieniać wystarczy jeden monitor LCD.Rozwiązanie to jest bardzo tanie, proste i co bardzo ważne umożliwia rozbudowę nawet do profesjonalnych systemów Digital Signage współpracujących z playerami połączonymi w sieć i zarządzanymi centralnie przy pomocy serwera.

 5. Ekrany informacyjno-reklamowy

  Nowy produkt LG dedykowany dla branży hotelarskiej, restauracyjnej, do poczekalni który w nowoczesny, multimedialny sposób, a zarazem bardzo prosty i efektowny pozwala zwrócić uwagę klientów na oferowane usługi i produkty.

  Ekran 42 calowy informacyjno-reklamowy

  pozwala w dużym oknie wyświetlić telewizję , obraz z satelity, z DVD, komputera itp, natomiast w mniejszych okienkach zdjęcia reklamowe. Ponadto można umieścić tekst , napisy informujące o promocjach , zapowiedziach nowych produktów, o usługach, terminy przyjęć W cenie ekranu jest oprogramowanie, które pozwala wybrać szablon ekranu (do wyboru jest ok. 60 !!!! szablonów), umieścić zdjęcia w okienkach , napisać tekst … Jest to prosty i przyjazny program dla każdego.

  Jest to tzw. easy Digital Signage (cyfrowa tablica informacyjna) bardzo prosta w obsłudze, ale zarazem bardzo efektowna .Można zrezygnować z broszur, wizytówek, plakatów umieszczanych przy recepcji , w restauracji , w biurze podróży, w poczekalni.Ponadto klienci którzy skorzystają z ekranu informacyjnego, w przyszłości będą chcieli mieć prawdziwy Digital Signage.

zamek na karty Miwa_AL, wyposażenie horecaZamki hotelowe na karty zbliżeniowe

Najnowsza technologia w połączeniu z atrakcyjną cenę, czynią ten system naprawdę doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zamków elektronicznych, bazujących na kartach magnetycznych lub chipowych. System jest wygodny w codziennym użytkowaniu, zarówno dla gości jak też Personelu Hotelu.

Zamki hotelowe na karty magnetyczne i chipowe

System kontroli dostępu w wersji podstawowej obejmuje kontrolę wejść do wszystkich pokoi gościnnych oraz do wydzielonych obszarów, zgodnych z potrzebami Użytkownika systemu, np. restauracja, sauna, narciarnia, przechowalnia bagażu, serwerownia, gabinet dyrektora, etc. Jest to jedyny system na rynku, który dzięki najwyższej jakości produkcji oraz użytych materiałów – 100% produkcji wykonywane jest w fabrykach w Japonii – posiada 5-letnią Gwarancję.

Wyłącznik prądu w pokoju

Wyłączniki prądu w pokoju, pozwalają na dokonanie oszczędności z tytułu zużytej energii elektrycznej oraz podnoszą poziom bezpieczeństwa, w sytuacji gdy goście zostawią włączoną w gniazdku, np. grzałkę. Proponujemy również wyłącznik prądu w pokoju, na specjalny brelok do kluczy.

MiniBary hotelowe

Minibary produkcji włoskiej i tureckiej, co pozwala nam na elastyczne dobranie odpowiednich rozwiązań zgodnych z Państwa potrzebami i wymaganiami.

sejfy hotelowe, wyposażenie horecaSejfy hotelowe SECURE DCS

Sejfy hotelowe – pozwalają na bezpieczny wypoczynek gości w hotelu. Łatwe w użyciu – kod lub karta. Niezwykle estetyczne z pamięcią otwarć i 5 letnią gwarancją

Karty magnetyczne oraz chipowe

Dostarczamy również karty magnetyczne lub chipowe z nadrukiem Hotelu. Każdorazowo z Hotelem, uzgadniana jest treść oraz kolorystyka nadruku.

meble hotelowe, meble sosnowe, komody, szafy, łóżka, wyposażenie horecaMeble sosnowe

Produkując meble z litego drewna sosnowego, możemy Państwu zapewnić dostawę szerokiej gamy mebli sosnowych, spełniających wymogi pod względem stylistycznym i funkcjonalnym. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość wyrobów.

napisz do nas