mojeGASTRO

mojeGASTRO – usługi internetowe dla lokali gastronomicznych

mojeGASTRO logoNowe usługi internetowe pod współną nazwą mojeGASTRO pozwalają między innymi zabezpieczyć dane, mieć do nich zawsze dostęp za pomocą elastycznych dashboardów czy dokonywać zamówień przez internet lub telefonicznie. Wszystko w szybki i prosty sposób.
mojeGASTRO to wszystko, co w dobie internetu potrzebne jest właścicielowi lokalu gastronomicznego, aby być na bieżąco i on-line.

mojeGASTRO

Backup mojeGASTROBACKUP – Twoje dane zawsze zabezpieczone

Usługa ta umożliwia stworzenie internetowej kopii zapasowej danych z Gastro POSa oraz Gastro SZEFa. Dane z programów są importowane na serwer i dostępne w każdym momencie, a użytkownik zabezpieczony przed ich utratą.

Moduł Backup to:

  • idealny sposób zabezpieczenia,
  • oszczędność miejsca na dysku – dane są przechowywane na zewnętrznych serwerach,
  • współpraca z Gastro POS i Gastro SZEF.

Dashboard mojeGASTRODASHBOARD – Raporty dostępne zawsze i wszędzie

Jest to moduł do internetowego podglądu danych. Dzięki połączeniu z GASTRO, dane dotyczące utargu czy sprzedaży są bezpośrednio transferowane i dostępne w każdym miejscu, w którym możliwe jest połączenie się z Internetem. Dowolność konfiguracji sprawia, że aktualizacja wykonuje się wg. naszych ustawień, a informacje, do których mamy dostęp są stale odświeżane. Dodatkowo strona z panelem dostosowuje się do różnych urządzeń, nawet tych mobilnych.

Moduł Dashboard pozwala analizować na żywo wiele wskaźników wydajności Twojego biznesu:

  • sprzedaży,
  • kosztów,
  • stanów magazynowych,
  • najczęściej sprzedawanych produktów,
  • najlepszych sprzedawców.

Dane filtrowane są po regionie lub lokalu.

Ordering mojeGASTROORDERING – Zamówienia przez Internet

Pozwala na wykonywanie przez klienta zamówień przez Internet. Zamówienie jest automatycznie wysyłane do programu GASTRO i przekazane do realizacji. Rozwiązanie to pomaga w zwiększeniu sprzedaży, jest proste w obsłudze i przyjazne dla klientów.

CallCenter mojeGASTROCALLCENTER – Zamówienia przez telefon

Moduł ten pozwala na przyjmowanie zamówień telefonicznych przez operatora w Centrali, które następnie są automatycznie wysyłane do programu GASTRO i przekazane do realizacji. Rozwiązanie to jest dedykowane małym i średnim sieciom lokali.

Gastro POSGastro SZEFCentrum GASTROGastro FINANSEminiPOSNowe GastroSystem lojalnościowy LMSSystem Monitorów Kuchennych KDSSystemy przywoławcze LRSUrządzenia dotykowe Posiflex