Gastronomia S4H

oprogramowanie dla gastronomii s4h

S4H – oprogramowanie dla gastronomii i nie tylko…

Oprogramowanie S4H to uniwersalny pakiet do obsługi placówek handlowych różnych branż, ze szczególnym uwzględnieniem branży HoReCa. Dzięki użyciu najnowszych technologii informatycznych rozwiązanie to jest bardzo elastyczne.

Dzięki umiarkowanym cenom, inwestycja w program S4H szybko się zwraca. Zastosowanie zróżnicowanego systemu płatności za licencje, pozwala na zakup oprogramowania S4H zarówno w tradycyjny sposób (jednorazowy zakup licencji z dożywotnim prawem użytkowania), jak również w dogodnym dla siebie planie abonamentowym.

Dlaczego S4H dla restauracji?

Programy do prowadzenia punktu gastronomicznego muszą spełniać wysokie wymagania. Dobrze zaprojektowany program dla restauracji to gwarancja szybkiej obsługi gości, dokładniejszego rozliczenia zakupionych produktów, a także możliwości prowadzenia akcji promocyjnych, zachęcających do wizyty w lokalu. Program gastronomiczny musi być też łatwy w obsłudze – pozwoli to zminimalizować koszty szkolenia personelu.

Sprawne przekazywanie zamówień do kuchni to jedna z najważniejszych funkcji programu dla restauracji. Komunikacja z kuchnią może odbywać się za pośrednictwem drukarki bonowej – kucharz otrzymuje wtedy druk z zamówieniem, lub za pomocą systemu S4H KDS – kucharz obserwuje aktualne zamówienia na ekranie telewizora lub monitora dotykowego oraz może wprowadzać etapy przygotowywania danej potrawy.

Duże możliwości, jakie oferuje program S4H dla restauracji sprawiają, że można dopasować system do potrzeb konkretnego klienta. Jest to produkt o wielkich możliwościach, który jest używany przez wiele restauracji i punktów gastronomicznych każdego dnia. Obejmuje rozwiązania przygotowane dla firm gastronomicznych prowadzących różny model obsługi klienta i realizowania zamówień, które sprawdzają się w dowolnej sytuacji.

S4H ONLINE

System S4H to także aplikacje webowe – na telefon komórkowy, smartfon czy tablet wszędzie tam, gdzie dostępne jest połączenie z Internetem. Aplikacje S4H ONLINE umożliwiają m.in. zakupy przez Internet, rezerwacje i zamówienia online czy bieżący podgląd danych finansowych lokalu z dowolnego miejsca w sieci.

Zapoznaj się z możliwościami oprogramowania S4H!

s4h logoS4H POS logoS4H CHEF logoS4H CRM logoS4H KDS logoS4H POS Lite logoS4H Catering logoZamów.S4HONLINE logoS4H Stolik ONLINE logoS4HONLINE PanelManager logo