Urządzenia fiskalne

urządzenia fiskalne

Kasy i drukarki fiskalne

Naszą ofertę stanowią produkty dwóch czołowych producentów urządzeń fiskalnych na polskim rynku firm: Posnet i Elzab.
Z urządzeniami fiskalnymi działamy od samego początku wprowadzenia ich do obrotu przez Ministerstwo Finansów. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu dobierzemy odpowiedni typ urządzenia dla Państwa potrzeb przy optymalizacji kosztów zakupu i eksploatacji.

Nasza oferta obejmuje zarówno kasy fiskalne jak i drukarki oraz terminale fiskalne.

Ponadto większość urządzeń dostępnych w naszej ofercie wyposażona jest w kopię elektroniczną paragonu, która pozwala na zapis i przechowywanie kopii na karcie SD/SDHC lub micro SD/SDHC. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia, pozwala na szybki dostęp do zarejestrowanych w ten sposób informacji, a przede wszystkim jest bardziej ekologiczne!

Kasy fiskalne

Kasa fiskalna pozwala na prowadzenie sprzedaży bez potrzeby posiadania dodatkowego sprzętu (np. komputer). Baza towarów i usług przechowywana jest w pamięci urządzenia, a paragony fiskalne można wystawiać za pomocą wbudowanej klawiatury.

Kasy fiskalne możemy podzielić na:

  • Kasy mobilne - są to urządzenie o niewielkich gabarytach przeznaczone do bezprzewodowej pracy w terenie (np. na miejscu u Klienta), ale również do pracy stacjonarnej w miejscach o ograniczonej powierzchni sprzedaży. Pojemna bateria i możliwość ładowania przez USB za pomocą ładowarki samochodowej to atuty tej klasy urządzeń.
  • Kasy stacjonarne jednostanowiskowe (sklepowe) - umożliwiają współpracę z urządzeniami peryferyjnymi tj. waga, czytnik kodów kreskowych czy szuflada kasowa. Przeznaczone są do pracy w małych i średniej wielkości punktach handlowych lub usługowych.
  • Kasy systemowe wielostanowiskowe - pozwalają stworzyć elastyczny system kasowy dzięki komunikacji z programem magazynowym i systemem monitoringu (praca w sieci).

Nasze propozycje kas fiskalnych >>

Kasa fiskalna FAWAG Lite
FAWAG Lite
1 099,00 PLN netto
Kasa fiskalna Posnet Ergo
Posnet Ergo
od 1 249,00 PLN netto
Kasa fiskalna Posnet Bingo XL
Posnet Bingo XL Standard
1 399,00 PLN netto
Posnet Bingo XL Plus
1 499,00 PLN netto

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne przeznaczone są do współpracy z systemami sprzedażowymi np. POS. Sprzedaż fiskalna rejestrowana jest w pamięci urządzenia za pośrednictwem programu sprzedażowego. Tak jak w przypadku kas fiskalnych, również drukarki fiskalne możemy podzielić na drukarki mobilne (przenośne) i stacjonarne (sklepowe).

Nasze propozycje drukarek fiskalnych >>

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL
Posnet Thermal XL Std
2 799,00 PLN netto
Posnet Thermal XL Ethernet
2 899,00 PLN netto
Drukarka fiskalna Posnet TRIO
Posnet Trio
od 2 399,00 PLN netto
Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ
Posnet Thermal FV EJ
2 599,00 PLN netto

napisz do nas