Zamów.S4HONLINE

Zamów.S4HONLINE – sprzedawaj przez Internet

Zamów.S4HONLINE logoOprogramowanie sklepu internetowego Zamów.S4HONLINE to aplikacja webowa, która umożliwia klientom zamawianie produktów z dostępnego asortymentu przez stronę www. Nowe zamówienie zostanie automatycznie wyświetlone na ekranie S4H POS i przekazane do realizacji. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane restauratorom i właścicielom punktów gastronomicznych oferującym sprzedaż swoich wyrobów na wynos i w dostawie.

Zalety aplikacji Zamów.S4HONLINE:

  • zamówienia z Internetu na S4H POS;
  • wysyłanie aktualnego cennika i menu jednym kliknięciem w S4H CHEF;
  • definiowanie stref dostawy towarów;
  • definiowanie cen dowozu zależnie od kwoty zamówienia i strefy dowozu;
  • integracja z systemami szybkich płatności.

System Zamów.S4HONLINE pozwala na sprawne przyjmowanie zamówień składanych przez Internet. Klient chcący dokonać zamówienia zakłada konto w specjalnie utworzonym sklepie. Wybiera on z danej kategorii interesujące go produkty, modyfikuje je według dostępnych opcji, a następnie zamawia wybierając jedną z kilku opcji płatności.

Zamów.S4HONLINE strona www

Przykładowa strona sklepu Zamów.S4HONLINE

Złożone zamówienie jest następnie wysyłane do systemu S4H POS, gdzie pojawia się po uprzednim sprawdzeniu go przez system. Wszystkie dane wpisane przez klienta są dostępne w podglądzie zamówienia. Takie rozwiązanie znakomicie zastępuje potrzebę ręcznego przyjmowania zamówienia przez telefon i wprowadzania go do S4H POS przez pracownika.

Ważną zaletą systemu Zamów.S4HONLINE jest obsługa stref dowozu powiązana z wyliczaniem ceny transportu zamówienia do klienta. Na podstawie spisu ulic znajdujących się w systemie możemy określić koszt dostawy zamówienia. Co ważne, ceny dowozu możemy określać zależnie od wartości zamówienia oraz strefy do której zamówienie jest dostarczane. Ponadto w systemie możemy określonym użytkownikom przypisać określone ceny dowozu, premiując ich w ten sposób za regularne zamówienia.

Kolejną ważną cechą jest możliwość modyfikacji produktów przez klienta wg określonych modyfikatorów (grup zawierających określone składniki). Dzięki temu klient może np. dodać do zamawianej pizzy dodatkowe składniki lub zdjąć te, których nie chce. Oczywiście takie operacje wpływają na cenę końcową produktu dlatego w systemie istnieje możliwość zdefiniowania, co ma się dziać z ceną końcową produktu podczas dodawania i usuwania składników.

Całą swoją ofertę w kilka sekund można wysłać do Zamów.S4HONLINE jednym przyciskiem w S4H CHEF. Nazwy i opisy produktów oraz kategorii, zdjęcia produktów, ceny, rozmiary – wszystko zostanie wysłane do systemu, aby jak najszybciej rozpocząć sprzedaż.

Zapoznaj się z możliwościami oprogramowania S4H!

s4h logoS4H POS logoS4H CHEF logoS4H CRM logoS4H KDS logoS4H POS Lite logoS4H Catering logoZamów.S4HONLINE logoS4H Stolik ONLINE logoS4HONLINE PanelManager logo