GFI Archiver QR Code for GFI Archiver

GFI Archiver

GFI Archiver – Numer 1 wśród rozwiązań archiwizujących dla MSP

Twoje firmowe pliki i e-maile są bardzo ważnymi źródłami informacji, środkami komunikacji, zawierania transakcji i business intelligence.

Ich zgubienie lub usunięcie może prowadzić do strat handlowych i wiarygodności, a także narazić firmę na ryzyko prawne.

GFI Archiver
Archiwizacja dla lepszej produktywności,
zarządzania i zgodności z przepisami

archiwizacjaArchiwizacja plików i e-maili

zgodnoscZgodność z przepisami

wyszukiwanieZaawansowane możliwości wyszukiwania

PSTZmniejszenie rozmiaru PST

logos

Dzięki GFI Archiver®, wszystkie firmowe e-maile i pliki są automatycznie zapisywane w centralnym, bezpiecznym środowisku, do którego można szybko uzyskać dostęp i szybko je przeszukiwać. Firmy mogą być spokojne, wiedząc, że istotne informacje są przechowywane w bezpiecznym miejscu, którym łatwo zarządzać.

Ponadto dzięki raportom MailInsights® możliwa jest identyfikacja i rozwiązanie problemów biznesowych takich jak naruszenie bezpieczeństwa, ryzyko prawne i zagadnienia dotyczące wydajności pracowników poprzez pobranie z archiwów istotnych danych.

GFI wersja próbna

GFI Archiver® zapewnia pomoc w uzyskaniu zgodności z przepisami i minimalizuje ryzyko prawne dzięki pełnemu, zabezpieczonemu przed fałszerstwami archiwum wszystkich firmowych e-maili i plików.

GFI Archiver® pozwala na zwiększenie wydajności i zmniejszenie kosztów gromadzenia danych, poprzez eliminację zapotrzebowania na pliki PST i zachowywanie tylko jednej centralnej kopii wiadomości e-mail wraz z załącznikami. Jednocześnie wpływa na poprawienie wydajności serwera poczty umożliwiając odnoszenie korzyści płynących z nieograniczonego rozmiaru skrzynki pocztowej dzięki przechowywaniu historii poczty elektronicznej w oddzielnej bazie danych.

napisz do nas