Zeskanuj kod Candy Dulfer Show w ICE Kraków

Candy Dulfer Show w ICE Kraków
Candy Dulfer

2 listopada 2016 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków zagra znana na całym świecie, córka słynnego, już legendarnego holenderskiego jazzmana Hansa Dulfera Candy Dulfer. Urodzona 19 września 1969 roku w Amsterdamie Candy poszła śladami ojca i tak jak on gra na saksofonie odnosząc nie mniejsze sukcesy niż jej ojciec, który jest wzorem muzycznego jazzowego poziomu dla wielu młodych artystów.

Swoją przygodę z jazzem Candy Dulfer rozpoczęła w wieku 6 lat i od samego początku przejawiała wielki talent, dlatego została bardzo szybko umieszczona w lokalnej orkiestrze dętej, gdzie miała okazję pierwszy raz zetknąć się z jej ulubionym do tej pory saksofonem altowym. W wieku 12 lat założyła swój pierwszy zespół o nazwie „Funky Stuff”, który zdobył taką popularność że towarzyszył nawet Madonnie podczas jej trasy koncertowej po Europie.

Debiutancki album o tytule „Saxuality” wydała w 1991 roku i zdobył on taką popularność zarówno w Europie jak i za oceanem że sprzedał się w ilości przekraczającej pół miliona egzemplarzy, dzięki czemu zdobył status złotej płyty i był nominowany do nagrody Grammy.
W kolejnych latach wychodziły kolejne albumy m.in. „Sax-a-Go-Go”, „Big Girl”, „Girls Night Out , „Right in My Soul”, „Crazy”. W 2002 roku nagrała również album w duecie ze swoim ojcem noszący tytuł „Dulfer & Dulfer”.

Candy DulferJuż 2 listopada o godzinie 20:00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków przy ulicy Marii Konopnickiej 17 będzie okazja usłyszeć na żywo tą wybitną artystkę. Podczas koncertu usłyszymy jej największe przeboje jak na przykład „Lili was here”, a także wyjątkowy oryginalny repertuar który artystka przygotowuje specjalnie na swój koncert w Krakowie.

 

Bilety na to niezwykle wydarzenie dostępne są w czterech wariantach cenowych i można je nabyć poprzez stronę http://www.cracjazz.com/pl/