Fiskalny terminal płatniczy POSPAY ONLINE

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY ONLINE

POSPAY ONLINE to pierwsze i jedyne na rynku urządzenie mobilne łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Już nie musisz zastanawiać się, które urządzenie wybrać! Teraz wszystkie masz pod ręką, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym.

Pospay ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne narzędzie fiskalne, przyjazne w obsłudze i zdolne do szybkiej aktualizacji niezbędnych funkcji, które będzie wielkim wsparciem dla każdego rodzaju biznesu.

Drukarka fiskalna POSPAY ONLINE
Cena: 1 699,00 PLN netto

Abonament za wynajem terminala*
Cena: 39,00 PLN netto / miesiąc

* w cenie miesięczny abonament na transmisję danych GPRS.

Prowizje eService

 • VISA: 0,69%
 • MasterCard: 0,79%
 • Diners Club: 3,2%
 • UPI, JCB: 0,99%
 • Karty zagraniczne w funkcji DCC: 0%
 • Karty zagraniczne bez funkcji DCC: 1%
 • Karty biznesowe z państw UE: 1%
 • BLIK: 0,29%
 • Opłata autoryzacyjna (tylko przy autoryzacji kodem PIN): 0,03 PLN

Kompleksowe rozwiązanie i minimum formalności

Pospay ONLINE to kompleksowe urządzenie mobilne integrujące 4 rozwiązania funkcjonalne, dzięki czemu można je z łatwością dostosować do oferowanych usług lub produktów z każdej branży.

 1. Aplikacja sprzedażowa
  Umożliwia pracę w jednym z dwóch trybów: kasowym – w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym – jako jeden z elementów systemu sprzedaży. Aplikacja ma możliwość szybkiej, zdalnej aktualizacji.
 2. Aplikacja płatnicza
  Umożliwia realizację płatności bezgotówkowych wykonywanych kartami: magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover, American Express). Ponadto obsługuje usługi dodatkowe jak Cashback, Zwrot i DCC, oraz transakcje dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.
 3. Terminal płatniczy
  Nowoczesny terminal płatniczy wyposażony jest w czytelny i responsywny 4″ wyświetlacz dotykowy oraz zintegrowany czytnik kart płatniczych.
 4. Urządzenie fiskalne
  Wytrzymała i niezawodna drukarka fiskalna wyposażona w termiczny mechanizm drukujący o szerokości papieru 57 mm, typu „drop in – wrzuć i drukuj”.

Zakup urządzenia fiskalnego i wynajem terminala płatniczego oraz formalności związane z podpisaniem umowy z operatorem płatności bezgotówkowych realizowane są w jednym miejscu.

Wygoda i mobilność

Pospay to urządzenie ergonomiczne. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm, a waga – niewiele ponad pół kilograma. Jest na tyle mały, że idealnie mieści się w dłoni.

Umożliwia bezprzewodową realizację połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi, a komunikacja z programem sprzedażowym w trybie drukarkowym może odbywać się za pomocą bluetooth. Transmisja danych GPRS zapewniona jest w cenie abonamentu za wynajem terminala.

Dzięki temu Pospay może pracować w dowolnym miejscu, co zapewni wysoką jakość obsługi klientów.

Wytrzymałe baterie

Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe. Gdy jeden się wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania.

Gwarancja

Wynajmowany terminal płatniczy objęty jest dożywotnią gwarancją i całkowitym serwisem naprawczym. Pamięć fiskalna drukarki objęta jest 5-letnią gwarancją. Zapewniamy także kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

Płatności eService

Płatności realizowane za pomocą Pospay ONLINE obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. To lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. Dzięki eService masz pewność, ze wszystkie transakcje przebiegną sprawnie i bez problemów. Więcej informacji na stronie: www.eservice.pl.

Polska Bezgotówkowa

Terminal płatniczy Pospay jest dostępny bezpłatnie w ramach programu Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Jej celem jest zniesienie opłaty dla przedsiębiorców przy instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od zainstalowania. Więcej informacji o programie na stronie: polskabezgotowkowa.pl.

Dane techniczne

Wersja urządzeniaONLINE
Pamięć chronionakarta microSD / microSDHC, min. 4 GB
Komunikacja z CRK
 • WiFi
 • GSM

Bazy danych

Stawki VAT7 (A...G)
Liczba PLU
 • 4 000 (aplikacja kasowa)
 • 100 000 (aplikacja drukarkowa)
Nazwa towarów80 znaków
Kasjerzy8
Formy płatności16
Rabaty / narzuty16
Jednostki miary40
Klawisze skrótu20
Grupy towarowe32

Mechanizm drukujący

Typ mechanizmu drukującegotermiczny, "drop in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszudo 40 znaków
Szerokość papieru57 mm
Długość rolki papieru14 m

Wyświetlacze

Wyświetlacz operatorawspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klientaalfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków

Komunikacja

Komunikacja z komputerem
 • WiFi
 • Bluetooth

Zasilanie

Zasilaczzasilacz zewnętrzny, 5 V / 4 A
Wbudowany akumulatorlitowo-jonowy 3,6 V / 6800 mAh

Wymiary, waga, temperatury

Wymiary15,2 x 8 x 8,1 cm (dł. x wys. x szer.)
Waga~0,6 kg (z papierem)

Terminal

Wyświetlacz4" TFT, 480 x 800 pikseli, dotykowy
Komunikacja
 • 3G
 • Bluetooth
 • WiFi
Czytnik kart
 • magnetyczny
 • EMV
 • Contactless
Wbudowany akumulatorlitowo-jonowy 3050 mAh