GFI MailArchiver

GFI MailArchiver – Numer 1 wśród rozwiązań archiwizujących dla MSP

Zależność firm od kontaktów mailowych stwarza różnorodne problemy.Przechowywanie, backup, problematyczne pliki PST, dostęp do starych mali, zastosowanie przepisów prawa czy zapytania eDiscovery to tylko niektóre aspekty. Brak możliwości sprostania tym problemom, może nieść za sobą poważne konsekwencje dla firmy.Jednym ze sposobów na stawienie czoła tym problemom jest wdrożenie GFI MailArchiver, rozwiązania archiwizującego i zarządzającego korespondencja elektroniczna dla Serwera Exchange. Z liczba ponad 10.000 Klientów, GFI MailArchiver pozostaje oprogramowaniem archiwizującym numer 1 dla MSP. Jest on wykorzystywany przez administratorów do tworzenia kopii całej korespondencji firmowej, zarządzania i ograniczania zależności firmy od plików PST oraz zachowywania zgodności z coraz nowymi regulacjami zgodności, eDiscovery oraz innymi regulacjami prawnymi. Co więcej, ten prosty w instalacji produkt wymaga niewielkich nakładów administracyjnych, a co najważniejsze, jest dostarczany po najniższej na rynku cenie.

Korzyści:

 • Integracja z Outlook-iem pozwala pracownikom na szybki i łatwy dostęp do zarchiwizowanych maili.
 • Centralna archiwizacja maili dla celów zgodności prawnych, eDiscovery oraz wewnętrznych dochodzeń
 • Tworzenie kopii zapasowych maili w sposób umożliwiający łatwe wyszukiwanie i przywracanie w oryginalnym formacie
 • Odciążenie Serwera MS Exchange z e-maili i poprawa wydajności serwera
 • Ogranicza konserwacje związane z plikami PST
 • Przetestowany i sprawdzony; stosowany przez.

 1. Koniec z koszmarem PST

  Dzięki GFI MailArchiver dla Exchange nie ma potrzeby archiwizowania maili w plikach PST na dyskach lokalnych. Przy pomocy GFI MailArchiver-a, użytkownik może przeszukiwać bazę danych starych maili z poziomu interface-u przeglądarki internetowej, zamiast przekopywania się przez pliki PST na dysku w celu znalezienia danego maila.

 2. Integracja z Exchange i innymi serwerami pocztowymi

  GFI MailArchiver uzywa funkcji journalingu Serwera Exchange, zapewniając niezrównaną skalowalność i niezawodność. Inne rozwiązania archiwizujące maile zastępują e-mail linkiem do jego nowej pozycji w bazie danych. Może to zepsuć cały system poczty elektronicznej. GFI MailArchiver pracuje równolegle i nie zaktłóca sposobu pracy. Exchange-a. GFI MailArchiver może być stosowany z Exchange-em lub innymi serwerami mailowymi zdolnymi do odbierania maili z serwera pocztowego używając protokołu IMAP i Active Directory.

 3. Integracja Outlook-a – pierwsza “nieodcinkowa” technologia

  Integracja z Outlook-iem oznacza, ze zarchiwizowane maile mogą być przywołane z poziomu Outlooka, jakby był on w skrzynce mailowej lub lokalnym pliku PST. Użytkownicy GFI MailArchiver mogą teraz cieszyć się lepszą wydajnością niż w przypadku innych rozwiązań archiwizujących, które, tak jak rozwiązanie Microsoftu, stwarzają problemy administratorom w kwestii wydajności serwera, gdyż niewielkie odcinki maili są zostawiane na Serwerze Exchange. GFI MailArchiver jest pierwszym rozwiązaniem, które integrując się z Outlookiem nie pozostawia odcinków maili zapewniając pełna synchronizację z folderami/mailami w skrzynce mailowej Exchange’a w czasie rzeczywistym.

 4. Nieograniczona skrzynka mailowa

  Korzystając z GFI MailArchiver użytkownicy czerpią korzyści z ,,nieograniczonej” skrzynki mailowej – łatwo dostępnej w każdej chwili – ponieważ oprogramowanie archiwizuje maile w bazie SOL, a nie w Exchange. Przy mniejszych wymaganiach dyskowych, mniejszym obszarem zajmowanym przez Exchange oraz brakiem odcinków plików pozostawionych na serwerze, administratorzy dostrzegą znaczący wzrost wydajności.

 5. Pomoc w utrzymaniu zgodności z SOX i innymi regulacjami prawnymi

  Archiwizując wszystkie firmowe maile, GFI MailArchiver pomaga spełniać wymogi stawiane przez akty prawne takie jak Ustawa Sarbanes-Oxley (SOX). Zgodnie z SOX oraz Exchange Commission (SEC) and E-Comm Act 2000 spółki muszą zapewnić, że ich kontrole wewnętrzne i audyty są wiarygodne i w wyniku zachodzących procesów powstają nadające się do certyfikacji poprawne dane.

GFI mailarchiver

| GFI Software | GFI EndPointSecurity | GFI MailArchiver | GFI MailEssentials | GFI LanGuard |