QR Code for Lenovo Yoga – najlżejszy hybrydowo biznesowy laptop na świecie
Lenovo Yoga – najlżejszy hybrydowo biznesowy laptop na świecie

Lenovo ThinkPad X1 Yoga jest hybrydowym urządzeniem będącym jednocześnie niezwykle wydajnym tabletem oraz funkcjonalnym notebookiem. Charakteryzuje go podwyższona wytrzymałość obudowy mimo smukłego wyglądu i małej wagi (1,27 kg). Warto zaznaczyć fakt, że Lenovo Yoga jako pierwszy na świecie został wyposażony w  dotykowy wyświetlacz OLED, który cechuje niesamowity poziom kontrastu a także nasycenie kolorów.

Lenovo Yoga 3 odsłony

Wyświetlacz OLED

Yoga_OLEDLaptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga jest pierwszym na świecie laptopem w tym segmencie, który został wyposażony w dotykowy panel OLED. Znakomite nasycenie kolorów, głęboki kontrast, szeroki zakres regulacji jasności do 300 nitów – te cechy charakteryzują 14″ calową matrycę w Lenovo Yoga. Dostępna jest również wersja z matową powłoką która niweluje powstawanie niechcianych odbić co poprawia znacznie czytelność obrazu przy zbyt mocnym świetle. Zawiasy są tak zamontowane, że możemy dowolnie dopasować nachylenie ekranu (wyświetlacz można obrócić o 360 stopni!), dzięki czemu Lenovo Yoga może sprawować funkcję laptopa, tabletu lub narzędzia do prowadzenia prezentacji.
Stylus (rysik) jest kompatybilny z oprogramowaniem Lenovo™ WRITEit, dzięki czemu odręczne pisanie na ekranie nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Procesor

Lenovo ThinkPad X1 Yoga jest wyposażony w nowoczesny procesor Intel® Core™ vPro™. Bez najmniejszego problemu poradzi sobie onIntel Pro z najtrudniejszymi zadaniami w postaci obsługi zaawansowanych programów czy też edycję plików multimedialnych wysokiej rozdzielczości. Wielowątkowa realizacja zadań zapewnia, że moc zostanie efektywnie oraz dynamicznie rozdzielona pomiędzy wszystkie programy.

Obudowa
Lenovo Yoga obudowa
Lenovo ThinkPad X1 Yoga charakteryzuje wysoka jakość wykonania obudowy. Mimo że obudowa ma zaledwie 17 mm grubości nie wpływa to na jej wytrzymałość. Lenovo Yoga spełnia wymogi wojskowego standardu MIL-SPEC co oznacza, że może być używany w ekstremalnych warunkach (wysokie ciśnienie, duża wilgotność, skoki temperatur), bez narażenia na jego uszkodzenie.

Klawiaturaklawiatura yoga

Duże profilowane klawisze zapewniają komfort użytkowania – dzięki nim pisze się szybko i wygodnie, a gładzik na środku klawiatury może zastępować myszkę czy też panel dotykowy. Przy słabym świetle można wykorzystać funkcję podświetlania klawiatury. Dodatkowo laptop został wyposażony w zestaw dedykowanych przycisków funkcyjnych, dzięki którym korzystanie z klawiatury jest jeszcze wygogdniejsze a zarazem efektywniejsze.

Bateria

Laptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga jest wyposażony w pojemny akumulator a także w specjalne energooszczędne tryby działania, co pozwala nawet na 11 godzin pracy bez podłączania zasilacza.

Specyfikacja:
Lenovo Yoga

  • procesor: Intel® Core™ vPro™
  • system: Windows 10 Pro
  • RAM: do 16 GB RAM
  • dysk twardy: do 1 TB PCle NVMe SSD
  • grafika: Intel® HD Graphics 520
  • czas pracy: 11 godzin
  • waga: od 1,27 kg
  • bezpieczeństwo: moduł TPM 1.2 + 2.0, złącze Kensigton®, czytnik linii papilarnych, czujnik otwarcia obudowy

Kontakt