QR Code for Laserowa drukarka biurowa A4 OKI w promocyjnej cenie

OKI B432dnOKI B432dn
A4 Duplex Ethernet USB 2.0

  • Nabiurkowa drukarka mono A4, 1-10 użytkowników
  • Szybkość druku 40 str./min., czas wydruku pierwszej strony 4,5 sekundy
  • Pojemność papieru 350 arkuszy (do 880 arkuszy)
  • Języki wydruków PCL/PS
  • Automatyczny druk dwustronny i obsługa sieci w standardzie

Wydajna monochromatyczna drukarka A4 dla bardziej wymagających użytkowników tylko do końca września w bardzo atrakcyjnej cenie!*

Jeśli potrzebujesz czarno-białej drukarki, która sprosta nawet największym projektom biurowym, a jednocześnie jej cena nie uszczupli budżetu firmy, to wybierz drukarkę OKI B432dn.

Stworzona z myślą o maksymalnej wydajności oraz szybkości przetwarzania danych, łatwa w obsłudze drukarka mieszcząca się na biurku oferuje w standardzie zaawansowane funkcje zwiększające produktywność, za które zwykle trzeba dodatkowo płacić. B432dn to wytrzymałe i kompaktowe urządzenie, które idealnie pasuje do Twojego biurka.

Drukarka dla każdego biura

Połączenie wydajności oraz dużej szybkości wydruku, rozdzielczości zapewniającej przejrzystość drukowanych dokumentów i wyrazistość zawartych w nich detali oraz przemyślana, odpowiadająca dzisiejszym potrzebom biurowym konstrukcja sprawiają, że OKI B432dn to idealna drukarka dla każdego biura.

Niezwykle łatwa w obsłudze

Wytrzymałe części zamienne, które można szybko wymienić; automatyczny druk obustronny; wyświetlacz LCD; kompaktowa konstrukcja znacząco ułatwiająca dostęp do wydrukowanych dokumentów. OKI B432dn pozwoli utrzymać na najwyższym poziomie produktywność, niezależnie od tego czy wybierzesz B432dn do szybkich osobistych wydruków czy do pracy w ramach firmowej sieci.

Trzyletnia gwarancja w standardzie

Drukarka OKI B432dn sprawi, że problemy z gwarancją przestaną zaprzątać Twoją głowę. Jest to możliwe dzięki wiodącej na rynku trzyletniej gwarancji oferowanej bez dodatkowych kosztów – możliwej dzięki zastosowaniu niezawodnej cyfrowej technologii LED. Wystarczy, że zarejestrujesz urządzenie 30 dni od zakupu.

* zapytaj o ofertę, promocja ważna tylko do końca września 2017 r.