QR Code for Czytniki kodów kreskowych marki Newland

Czytniki kodów kreskowych marki Newland

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czytników kodów kreskowych a także z definicją dotyczącą technologii ZigBee, która ma zastosowanie w poszczególnych omawianych czytnikach:

 • Newland HR11Newland HR11 Aringa – ręczny czytnik kodów kreskowych. Jest to zgrabny, ekonomiczny oraz wygodny czytnik przeznaczony do codziennego użytku. Znajdujący się w urządzeniu chip dekodujący umożliwia czytanie kodów drukowanych a także z wyświetlaczy LCD. Również kody uszkodzone nie sprawiają mu problemu, dzięki czemu zapewnia bardzo wysoką wydajność skanowania. W podstawowym wyposażeniu dostępna jest podstawka z trybem automatycznego odczytu, dzięki której czytnik HR11 jest idealnym rozwiązaniem do punktów sprzedaży.
  Cena urządzenia: 186 zł netto.

FR4060

 • Newland FR4060 Akame – prezentacyjny czytnik kodów kreskowych. Elegancki, szykowny czytnik który umożliwia na szybkie i efektywne czytanie kodów zarówno 1D jak i 2D. Obsługuje kody zarówno drukowane jak i wyświetlane na wyświetlaczu LCD. Górny przycisk na czytniku pozwala na przełączanie pomiędzy trybem reguralnym a ekranowym, natomiast przycisk z boku aktywuje podświetlenie liniowe które jest wygodnym rozwiązaniem podczas korzystania z listy kodów 1D. Czytnik FR4060 znajdzie zastosowanie m.in. na stanowiskach obsługi klienta, sprzedaży lub kontroli biletów.
  Cena urządzenia: 605 zł netto.

HR1550

 • Newland HR1550 Wahoo ZigBee – bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych, który komunikuje się w standardzie ZigBee. Zasięg komunikacji wynosi 50 metrów i cechuje go niski pobór prądu. Urządzenie zasila bateria o pojemności 2200mAh, która zapewnia odczyt 60 tysięcy kodów kreskowych. Czyta kody zarówno standardowe 1D jak i PDF417 czy też microPDF417. Czytnik HR1550 to idealne rozwiązanie dla sklepu, magazynu i produkcji.
  Cena urządzenia 650 zł netto.

 

 • Newland HR3260 Marlin ZigBee – bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych, który komunikuje sie w standardzie ZigBee. Zasięg komunikacji wynosi 50 metrów i HR3260cechuje go niski pobór prądu oraz wbudowana pamięć, która magazynuje odczytane kody kreskowe w chwili wyjścia poza zasięg. Urządzenie zasila bateria o pojemności 2200mAh, która zapewnia odczyt 15 tysięcy kodów kreskowych. Dzięki zastosowaniu modułu typu area imager, odczytuje wszystkie standardowe kody 1D oraz 2D. Obudowa wykonana jest z tworzywa antypoślizgowego, dzięki czemu te czytniki kodów znajdą swoje zastosowanie w takich miejscach jak magazyn, produkcja i spedycja.
  Cena urządzenia: 955 zł netto.

 

 • Newland BS8050-2V Piranha – kieszonkowy, bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych o wymiarach 88 x 46 x 24,5 mm. BS8050-2VCzyta kody kreskowe 1D jak i 2D z nośników tradycyjnych oraz wyświetlanych na ekranie. Zasięg komunikacji wynosi 50 metrów (posiada pamięć 1 MB, dzięki której zapamiętuje dane po opuszczeniu zasięgu) w terenie otwartym i umożliwia pracę do 12 godzin przy jednym ładowaniu baterii. Wyposażony jest w Bluetooth 4.0. klasy 1 co gwarantuje 5-cio krotnie większą prędkość przesyłania danych oraz współpracuje z systemami Android oraz iOS. Czytniki kodów BS8050-2V mogą pracować w temperaturach od -20° do 50° C i mogą być używane w placówkach stacjonarnych jako dodatkowy, pomocniczy czytnik.
  Cena urządzenia: 720 zł netto.

 

Technologia ZigBee 

Jest to specyfikacja bezprzewodowych protokołów transmisji danych w sieciach typu mesh, cluster tree.
Charakteryzują ją następujące zalety:

 • niewielki pobór prądu
 • zasięg pomiędzy węzłami do 100 m.
 • niewielkie przepływności (max 250kbps)

ZigBee jest sukcesywnie rozwijaną technologią przez ZigBee Aliance wykorzystująca standard IEEE 802.15.4, który zapewnia bezprzewodową transmisję w pasmach 868 MHz (modulacja BPSK), 915 MHz oraz 2,4 GHz (w tym paśmie przewidziano 16 kanałów o szerokości 5 MHz).

napisz do nas