Mobilny POS

11 sierpnia 2016 Aktualności, Nowości
QR Code for Mobilny POS

Mobilny POS idealny do małej przestrzeni lokalu

Mała przestrzeń w Twoim lokalu uniemożliwia Ci sprawne funkcjonowanie? Teraz to już nie musi stanowić problemu – rozwiązanie mobilne w oparciu o tablety z systemem Windows 10 wraz z najmniejszą drukarką fiskalną na rynku – Posnet Temo HS EJ ułatwią ergonomię pracy oraz oszczędzą cenne miejsce.

Oferta mobilny POS

Polecamy kompletny zestaw sprzedaży składający się z: 10-calowy tablet Kruger&Matz + drukarka fiskalna Posnet Temo + oprogramowanie Gastro-POS light (licencja dożywotnia) w cenie 4210 zł netto:

posnet temo hs ej

Drukarka fiskalna Posnet Temo

Najmniejsza (86 x 46 x 128 mm) a także najlżejsza (315 g) drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ obecna na rynku mieszcząca się w podręcznej torbie czy też w kieszeni. Charakteryzuje ją prostota w obsłudze oraz wytrzymałość baterii (akumulator zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu) co jest niezwykle istotne przy mobilnej pracy. Warto również zwrócić uwagę na jej wygląd – cechuje ją wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny, funkcjonalny wygląd.

kruger&matz 1084

Kruger&Matz Edge 1084 LTE

Urządzenie mobilne firmy Kruger&Matz wyposażony w system operacyjny Windows 10 łączy w sobie dwa urządzenia w jednym, które można stosować w zależności od potrzeb – notebook oraz tablet. Posiada on 10-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1200 px, co zapewnia wysoką jakość obrazu. W zestawie jest klawiatura, która z łatwością zamienia tablet w urządzenie biurowe. Po odłączeniu klawiatury od urządzenia, przechodzi ono w trybie automatycznym w funkcję tabletu, co powoduje wygodę i oszczędność czasu. Ponadto urządzenie ma dostęp do szybkiego internetu LTE oraz baterię o pojemności 7500 mAh.

Gastro POS light

System gastronomiczny posiada intuicyjny interfejs graficzny ułatwiający obsługę klientów. Prostota użytkowania połączona z rozbudowaną paletą funkcji gwarantuje, że świetnie sprawdzi się zarówno w pojedynczym lokalu jak i w sieci gastronomicznej. Rozwiązanie dba o efektywną pracę sprzedawców, kelnerów a także barmanów.

Informacja

Proponowane rozwiązanie mobilne można również zaadoptować do istniejących już systemów Gastro, rozszerzając sprzedaż o kolejne stanowisko.

Mobilny POS - napisz do nas